KONST / Litografier / Färglitografi 13789011
nr 1378 9011
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, "Kajplats". Signerad, numrerad 195/290. Bladets mått: 43x30, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:24:46
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)